Alışveriş İşlemleri

atlaspazarlama.com'dan alışveriş yapmak birkaç basit adımdan ibarettir. Sitemizden almak istediğiniz herhangi bir ürüne kategorilerin içinden ya da arama yaparak ulaşabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünü bulduktan sonra, ürün resminin hemen sağında ya da ürün ayrıntı sayfasının sağ tarafında bulunan "Sepete Ekle" butonunu kullanmalısınız. Böylelikle, kendinize ait bir alışveriş sepeti oluşturulmuş olursunuz. Almak istediğiniz başka ürünler varsa, "Alışverişe Devam" seçeneğini kullanarak sitemizde gezmeye devam edebilir ve bu ürünleri de sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepete ürün eklemeyi tamamladıktan sonra, "Sepetim" butonunu tıklayarak almak istediğiniz ürünleri bir arada görebilirsiniz. Bundan sonra yapılması gereken ödeme aşamasına geçerek alışverişinizi sonlandırmaktır.

Ödeme aşamasında yapmanız gereken, "Sepetim" sayfasının altındaki işlemler bölümünden "Ödeme Yap" ya da "Hemenal" butonlarından birini tıklamaktır. Sitemize üye iseniz, "Ödeme Yap" butonunu tıklamalısınız. Daha önce üyelik girişi yaptıysanız direk olarak ödeme sayfasına gelirsiniz. Üyelik girişinizi yapmadıysanız, e-mail adresinizi ve şifrenizi girerek login olmanız gerekir. Üyelik seçeneğini kullanmak istemeyen müşterilerimiz, "Hemenal" seçeneğinden faydalanabilirler. "Hemenal" butonunu kullandığınız zaman çıkacak olan sayfada, gerekli bilgileri doldurarak, Ödeme Sayfasına geçebilirsiniz.

ÖN SİPARİŞ : Ürün temin süresi tedarikçi firmamızın bilgi vermesiyle belirlenen üretim ve gümrükleme işlemlerinin bir haftadan daha fazla süreceği ürünler içindir.