BRUDER LAND ROVER İTFAİYE ARACI VE İTFAİYE MEMURU 02596

BRUDER LAND ROVER İTFAİYE ARACI VE İTFAİYE MEMURU 02596
 
Oyuncaklar konusunda araştırma yapan bazı bilim adamları, çocuğun oynadığı oyuncaklarda hayalini kurduğu mesleklerden izler olduğunu tespit etmişlerdir. Örneğin pilot olmak isteyen ve bunu duyguları ile dışa vuran bir çocuğun uçak tipindeki oyuncaklara ya da bir müzik aleti ile oynayan bir çocuğun ise içselleştirdiği dünyada bir sanatçı olmak istemesi sonucuna varmışlardır. Bu bilgiler ışığında çocuğunuzun ilgi gösterdiği oyuncak türü ne olursa olsun, ebeveyn olarak size düşen çocuğunuzun iç dünyasını dışa vurmasına yardımcı olacak oyuncaklar ile onun hayal gücünü desteklemeniz olacaktır. Böylece çocuğun hem kişilik yapısı hem de zeka düzeyi saptanacak ve geliştirilebilecektir.

Çocuğunuzun hayal gücünü ifade ettiği yaşlarda, etkisinde kaldığı çizgi filmler vb sayesinde ifade ettiği bir meslek de itfaiyeci olmaktır. Bu meslek ile ilgili hayaller kuran çocuk, mevcut oyuncakları ile oyun kurmaya çalışır. Peki onun bu isteğini pekiştirmek ister miydiniz? Cevabınız evet ise sizi Bruder Oyuncak dünyasına davet ediyoruz. En beğenilen oyuncaklarımız arasında olan Bruder Land Rover İtfaiye Aracı’na çocuğunuz bayılacak. Gerçeğinin birebir kopyası olan ve 1:16 ölçeğinde tasarlanan bu aracın iki tarafında da açılabilen kapıları mevcut. Aracın kabin pencereleri şeffaf ve kırılmaz plastikten yapılmıştır. Bagaj kapağı üzerinde stepne bulunur ve arka koltukları ayrılabilir şekilde tasarlanmıştır. Oyuncakta ayrıca motor gürültüsü, polis sireni, itfaiye sireni ve yelp sireni bulunmaktadır.

            Çocuğunuzun en seveceği detay ise oyuncağın itfaiyeci bir minyatür ile gönderilmesi olacaktır. İtfaiyecinin kaskı, eldiveni, radyosu, yangın söndürücüsü ve üniforması bulunmaktadır. Yüksek plastikten imal edilen tüm malzemeler, kesinlikle sağlığa uygun yüksek mühendislik ile tasarlanmıştır. 

Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..