Bruder Mercedes Benz Sprinter Merdivenli İtfaiye Aracı 02532

Bruder Mercedes Benz Sprinter Merdivenli İtfaiye Aracı 02532
 
            Çocuğunuzun özellikle 4 yaşından sonraki evresinde, "Büyüyünce Ne Olacaksın?" sorusuna pilot, doktor, hemşire, şöfor, itfaiyeci gibi cevaplar verdiklerini sıkça duyarsınız. Çünkü hayal gücü yeterince desteklenmiş çocuklar, o meslek grubuna ait olduklarını düşünme olgunluğuna erişebilirler ve bu olgunluktaki bir çocuk da oyuncak isteklerinde genellikle olmak istediği mesleğe ait oyuncakları tercih eder.
            Eğer çocuğunuz büyüyünce itfaiyeci olmak istiyorsa, tam size göre bir oyuncak seçeneğimiz var. Almanya tarafından yüksek kaliteli plastik kullanılarak üretilmiş, Bruder Oyuncak İtfaiye, gerçek modelinin 1:16 ölçeğinde küçültülmüş birebir kopyasıdır. Orijinal lisansa sahip bu oyuncağın lastikleri kauçuktan imal edilmiştir ve araç sabitleme ayakları vardır. Aynı zamanda aracın da kapıları açılabilir.
            360 derece dönebilen merdiven bölümü üzerinde yükselen merdivenleri vardır ve teleskopik şekilde merdivenleri uzatabilirsiniz. Arka kısımdaki kol döndürülür ve aşağı yukarı hareket ettirilebilir. Oyuncağın en heyecanlı kısmını ise sarılıp açılabilen 4 metre uzunluğundaki su hortumu oluşturuyor. Hortum sayesinde haznedeki tüm su püskürtülebilir ve hayali yangınlar söndürülebilir. Bu orijinal ve sıra dışı oyuncak ile siz bile oynamak isteyeceksiniz.

Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..