Çöp Arabaları


Bruder Scania R-Serisi Çöp Kamyonu - Turuncu 03560
 
                Oyuncakların çocukların hayatlarında ne kadar önemli olduğu tartışılamaz bile. Deyim yerindeyse oyuncakları bir çocuğun tüm mal varlığıdır. Yine oyuncakları ile çevreyi tanımaya, anlamaya, paylaşımı öğrenmeye, malına sahip çıkmaya başlayan çocukların ilk gelişim süreçlerinde doğru oyuncağa yönlendirmek gereklidir. Bu anlamda çocuğun ilk mal varlıkları olan oyuncakların kaliteli malzemeden yapılmış olması esastır. Hem çocuğun sağlığına zarar vermeyecek, hem de onun psikomotor yeteneklerini geliştirecek hem de bilişsel süreçlerini destekleyecek oyuncaklar ile oynaması büyük bir nimettir.
          
  En kaliteli ve en güvenilir malzemeli oyuncakların yapıldığı yer olan Almanya, bahsettiğimiz konularda başı çeken oyuncaklar üretmektedir. Ürettiği oyuncakları da Bruder markası ile pazarlayan ülke, özellikle gerçekte kullanılan araçların birebir kopyalarının belirli oranlarda küçültülerek hazırladığı oyuncaklar ile dünya çapında ün kazanmıştır. İşte Almanya menşeili oyuncaklardan biri olan Scania R-Serisi Çöp Kamyonu da gerçek modelinin 1:16 ölçeğinde küçültülmüş bir şeklidir. Yüksek kaliteli plâstik kullanarak üretilmiş oyuncak üzerine aynı zamanda yumuşak kauçuktan üretilmiş lastikler, şeffaf ve sert plastikten kabin camları, açılıp kapanan kapılar da eklenmiştir. Oyuncak ile birlikte çöp kovaları da gönderilecektir. Çocuğunuz dolu çöp kovalarını aracın içine boşaltır ve yine kamyon arkasında bulunan çevirme kolu sayesinde çöp kovaları ana gövdeye boşaltılır.
            Çocuğunuzun en becerileri yanı sıra hayal kurma yeteneğinin de pekiştirildiği bu oyuncaklara ek olarak dilerseniz Bworld insan maketleri de kullanabilirsiniz. Hem iş hem de dış ortamda oynanabilen çöp kamyonu ile çocuğunuzun yüzündeki gülücükleri gördükçe, Bruder marka oyuncak çeşitlerinden bir kaç tane daha satın almak isteyeceksiniz. 

Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..