Alışveriş sepetiniz boş...
WhatsApp
 0533 283 33 79

 
 

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Kuruluşumuz, gelişimine gereken önemi vererek, gelişmemeyi gerileme olarak kabul edecek ve adımlarını teknolojik ve ekonomik büyüme amacıyla atacaktır. Bunun sonucu olarak; Çağın gerektirdiği teknolojiyi daima elinde bulundurarak, tüketiciye fayda sağlayacak değer ve hizmeti yaratacaktır.

Daima hayatını kolaylaştırmak isteyen müşterilerimize, hak ettiği hizmeti sunacak ve onların özelliklerine uygun ürünler seçmeyi bir amaç haline getirecektir. Kuruluşumuz özenle seçilen ürünleri istenilen yere, istenilen zamanda en düşük maliyette ulaştırarak; müşterilerimizin satın aldıkları mal ve hizmetten bekledikleri ekonomik faydayı en verimli şekilde sağlamak amacından asla ödün vermeyecektir.

Daima sıfır hata anlayışına sahip yapısını kaybetmeyerek, gelecekte de yoluna müşterisiyle devam edecek olan şirketimiz, bunu her siparişten sonra müşteriye verilmiş bir söz olarak kabul edecektir. Sürekli olarak çizgimizi ve çalışmalarımızı siz müşterilerimize göre düzenleyecek olmanın verdiği güven ile iyi alışverişler dileriz


 VİZYONUMUZ

Şirketimiz gelecekte e-ticaret sektörünün önde gelen kuruluşu olmak için her güne ilk iş günü gibi başlayarak amatör ruhunu gelecekte de muhafaza edecektir. Model alınan bir e-ticaret anlayışına ulaşmak öncelikli hedefimiz olacak ve şirketimiz bunu devamlı müşterilerine borçlu olacaktır.

Şirketimizin markası aynı zamanda gösterilen çabanın ve memnuniyetinde adı haline gelecektir. Herkesin katkıda bulunduğu bu markayla ilgili güzel bir anısı olduğunu bilmek şirketin gelecekte ihtiyaç duyacağı tek motivasyon kaynağı olacaktır. Markamızı ülke değeri sayarak, öncelikle iç pazarda devamında dış pazarda hak ettiği varlığını sürdürebilecek duruma getirmeyi ve kararlarımızı daima buna göre vermeyi görev bilen bir yapıda çalışmak zorunlu hedefimizdir.

İleri zamanlarda kat ettiğimiz yol bizler için her ne kadar yeterli olmayacak olsa da kendisiyle yarışan bir şirket olacağımız günleri, şirketimizi o günlere ulaştıracak müşterilerimizle beraber bekliyor olmaktan dolayı mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz…


atlaspazarlama Kimdir ?


Sanal alışverişin çok rağbet gördüğü günümüzde hizmet anlayışıyla farkını 2000'den bugüne kadar ortaya koyan atlaspazarlama.com, binlerce çeşit ürünüyle alışveriş için en çok tıklanan ve güvenilen siteler arasında yer almayı başarmıştır. ATLAS GRUP bünyesinde faaliyetini sürdüren atlaspazarlama.com kurulduğu günden bu yana marka imajını sağlamlaştırmıştır.


atlaspazarlama.com 15 yılı aşkın tecrübesiyle,  binlerce ürün satmakta, 100'den fazla tedârikçi ile çalışılmaktadır