Alışveriş sepetiniz boş...
WhatsApp
 0533 283 33 79

 
 

İlköğretim 4. Sınıf

ListGrid
Gösterim:
Listeleme:
 • Elmas Kimde adlı bu kitapla birlikte sürükleyici bir maceraya hazırmısınız? Çok değerli bir mücevher olan elmas kolye ortadan kaybolur ve amansız bir takip başlar
  12,00 TL
 • Sevginin Gücü adlı bu kitapla birlikte tek yürek olan iki arkadaşın öyküsünü okumaya ne dersiniz? Onur ve Ozan tesadüfler sonucu bir araya gelen ve birbirini asla yalnız bırakmayan iki örnek arkadaş. Sevginin ve dosluğun önemini içimizde yaşatan sımsıcak bir hikaye...
  12,00 TL
 • Dava adlı bu kitapla birlikte eski zamanlara doğru zevkli bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Halkın rağbet gördüğü büyük bir dava ve bu davanın bitmek bilmeyen sorularını çözmeye çalışan kadıyla birlikte siz de adaleti içinizde hissedeceksiniz. Adalet kavramının derinlemesine işlendiği bu kitabı okurken, merakınız sizi kitabın sonuna doğru sürükleyecek
  12,00 TL
 • Evinizde İlk dershane olan Atlas ilköğretim seti 4.Sınıf Matematik ile dersler artık çok kolay. Sayısal dersler artık kabus olmaktan çıkacak. Bu set ile sayısal derslerin tüm çözümlerine dershane ortamında ulaşacaksınız. Zengin içeriği ile bu set sınavlarda en büyük yardımcınız olacak.
  135,00 TL
 • Yeni ’’Fen ve Teknoloji’’ dersi ile, öğrendiğiniz bilgileri günlük hayatta kullanabileceksiniz. Fen, teknoloji ve toplumun kendi aralarında etkileşimi analiz edebileceksiniz.
  27,00 TL
 • Yeni müfredata göre hazırlanmış olan bu VCD seti değişik materyaller bir araya getirilerek yeni sisteme göre hazırlandı.Matematik dersi güzel bir yolculuğa benzer.Doğru kaynak ve çalışma metotlarıyla ATLAS İLKÖĞRETİM 4.SINIF MATEMATİK VCD SETİ en büyük yardımcı oluyor.
  29,00 TL
 • eni eğitim sistemine göre çoklu zeka sistemi ve yapılandırıcı eğitim temel alınarak, hazırlanmış bu setle sizlere kalıcı öğrenmenin anahtarını sunuyoruz.,Gerçek sınıf ortamında hazırlanan bu VCD Seti ile derslerinizi kolayca geçeceksiniz.
  26,00 TL
 • Yeni ’’ Sosyal Bilgiler’’ dersi ile bilim ve teknolojinin toplumsal yaşam üzerindeki etkilerini kavrayarak bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanabileceksiniz.
  25,00 TL