Alışveriş sepetiniz boş...
WhatsApp
 0533 283 33 79

 
 

JCB 5CX Eco KEPÇELİ EKSKAVATÖR - 02454

JCB 5CX Eco KEPÇELİ EKSKAVATÖR - 02454

Çocuğunuz kum dolu bir parka giderek, kum ile oynamaktan  ya da yazın deniz kıyısında kum ile bir şeyler inşa etmekten hoşlanan bir çocuk olabilir. Yaşına uygun olarak bu tip oyunlar dokunma duygusunun gelişimine, deneyim ve keşif yapma gibi imkânların artırılmasına, öfkeli çocuğun enerjisinin boşaltılmasına yardım eden aktivitelerdir. Özellikle çocuğun dikkatini bir alanda toplaması ve bir oyun çeşidine yoğunlaşması, konsantrasyon açısından duyguların gelişimine oldukça yardımcı olmaktadır.


Böylesine yararlı olan bir aktiviteyi gerçeğe çok yakın oyuncaklar ile destekleyip, çocuğunuzu mutlu etmek istemez miydiniz? Cevabınız evet ise Bruder JCB 5CX Eco Kepçeli Ekskavatör ile tanışma zamanınız gelmiş demektir. Almanya tarafından, yüksek kaliteli plastikten imâl edilen bu ekskavatör, gerçeğinin birebir aynısı şeklinde tasarlanmıştır. 1:16 ölçeğinde imâl edilen bu kaliteli oyuncak tıpkı gerçek bir ekskavatör gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Lastikleri yumuşak ve kaliteli kauçuktan yapılmıştır. Ön kısmında bulunan kep.e aşağı - yukarı, sağa - sola hareket edebilir. İş başında çalışan bir makine gibi 360 derece dönebilen şoför koltuğuna sahiptir. Dilerseniz oyuncağın yanında Bworld insan maketleri de satın alabilir, çocuğunuza hayali bir şoför yaratma konusunda destek olabilirsiniz.


Ekskavatörün çatı kısmında ek bir direksiyon da bulunmaktadır. Bu direksiyon ile çatı kısmından da ekskavatörü yönlendirme avantajı sağlanabilir. Aracın yan kapıları açılır ve kepçesi işlevselleştirilerek hem önde hem de arka kısımda kullanılabilir. Çocuğunuz doyasıya kum ile oynayıp yeteneklerini geliştirirken, sizler de buna destek olmanın haklı gururunu yaşayabilirsiniz. 

Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..