Jeep

Land Rover Polis Aracı Ve Polis Memuru 02595İzledikleri çizgi filmlerin ya da çevresinde gördükleri olayların etkisinde kalan çocuklar, hayal dünyalarını bu olaylara göre şekillendirmeye başlarlar. Bunlardan biri de meslek seçimidir aslında. Bir çok çocuğun “Büyüyünce Ne Olacaksın?” sorusuna verdikleri yanıt genellikle pilot, asker, iş makinesi şoförü, itfaiyeci ya da polis olmak gibi cevaplardır. Eğer sizin de çocuğunuz büyüyünce polis olmak isteyenlerden ise, onun bu hayal dünyasını destekleyip oyuncaklar ile bilişsel yeteneklerini geliştirmek istemez miydiniz? O zaman sizi Bruder Oyuncak dünyasının çocukları mutlu eden oyuncak seçimlerine davet ediyoruz.


Bruder Oyuncak’ta bulunan Land Rover Polis Aracı ve Polis Memuru yüksek Alman teknolojisi ile üretilmiş olup, gerçeğinin birebir kopyasıdır. Yüksek kaliteli plastikten imal edilen bu oyuncak, gerçek araçlardaki bir polis aracının 1:16 ölçeğinde küçültülmüş şeklidir. Sirenleri, dönebilen direksiyonu ve kırılmaz camları bulunan oyuncak, üniformalı bir adet polis memuru oyuncak maketi ile gönderilecektir.


Dilerseniz oyuncağa ek olarak Bworld insan maketleri alabilir, farklı oyun kurma etkinliklerinde çocuğunuzun oyunlarına eşlik edebilirsiniz.