Sipariş Sonrası İşlemler

            atlaspazarlama.com'dan vermiş olduğunuz sipariş için size bir sipariş numarası verilecektir. Siparişinizle ilgili her türlü sorununuzu bildirirken sipariş numarasını belirtmeyi unutmayın. Üyelik seçeneğini kullanarak alışveriş yaptıysanız Servisler bölümünden Sipariş Sorgulama 'ya gelerek siparişinizin son durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

           Siparişiniz, bize ulaştığı andan itibaren "Alışveriş Sepeti" başlığında belirtilen çeşitli aşamalardan geçer ve “Sipariş Sorgulama” bölümünden, siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

           atlaspazarlama.com'dan sipariş edilen ürünler, 3 işgünü içerisinde kargoya verilir. Kargo şirketi de, gönderiyi aldıktan sonra ürünün gideceği yere göre, 1 ila 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürünün 3 işgünü içerisinde kargoya verilmesi konusunda herhangi bir sıkıntı varsa, müşteriye dönülüp tedarik zamanı konusunda mail veya telefonla bilgi verilir. Müşteri, temin süresi uzayacak ürünlerde dilerse ödemesinin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilir.